Mokinių ir jų tėvelių dėmesiui!

 Informuojame, kad Vyriausybės nutarimu nuo šeštadienio (lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d.) visoje Lietuvoje skelbiamas karantinas. Karantino laikotarpiu, 5–10 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Esant būtinybei, mokykla aprūpina mokinius planšetėmis, bet internetiniu ryšiu pasirūpina patys tėvai.

  Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai karantino laikotarpiu mokosi įprastu būdu. Medicininėmis veido kaukėmis ir mokymo priemonėmis mokinius privalo aprūpinti tėvai.

   Mokiniams iš socialiai remtinų  šeimų, gaunantiems nemokamą maitinimą, už ugdymo dienas bus skiriamas sausas davinys. Apie maisto davinio išdavimą informuosime vėliau.

                                                                                                 Mokyklos administracija