Gurgu gurgu į Kaziuko turgų

Kovo 4 d. ikimokyklinio ugdymo grupėje ,,Boružiukai” šurmuliavo folkloro šventė – Kaziuko mugė, kurios tikslas – supažindint vaikus su jos papročiais ir amatais. Šventę mažieji pradėjo klausydamiesi vieversio giesmės, kuris skelbia pavasario pradžią. Šventinėje prekyboje atsiskleidė ne tik vaikų, auklėtojų, bet ir mamyčių kūrybiškumas ir iniciatyvumas.Visi vaikai džiaugėsi prekių gausybe   išpuoštais stalais. Akys raibo nuo pavasarį skelbiančių paukščiukų, gėlyčių, krepšelių, apyrankių, karolių, įvairiausių mamyčių pagamintų skanėstų, net laimę nešančių akmenukų.Vaikai siūlė, pirko, pardavinėjo savo prekes už šypsenas, jas skaičiavo ir tikrai nė vienam negailėjo. Po prekybos vyko mįslių minimo varžytuvės, liaudies rateliai – žaidimai, dainos. Pasibaigus Kaziuko mugei, grupėje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika.Visi buvo apdovanoti padėkos raštais.