Velykų belaukiant

Balandžio 2 d. 1-4 klasių mokiniai į mokyklą atėjo ne tik mokytis skaityti, skaičiuoti, bet ir pasimokyti kiaušinius marginti. Velykų papročiuose kiaušiniui skiriama ypatinga reikšmė, nes jis – gyvybės atsiradimo, gamtos prisikėlimo, pavasario simbolis. Pradinukai atsinešė jau išvirtus kiaušinius ir margino juos keliais būdais. Kol margučiai džiūvo, mokiniai klausėsi  pasakojimų apie Velykų papročius senovėje, apie orų spėjimus ir kt. Žaidė žaidimus ,,Nešu, nešu kiaušį“, ,,Siūlai, siūlai susivykit“. Nors darbo ir pastangų reikėjo įdėti daug, galutinis rezultatas vaikučius labai pradžiugino. Su gera nuotaika, linkėdami vieni kitiems ,,tvirtų“ margučių, pradinukai išėjo į namus, kur sekmadienį su šeima švęs Velykas ir džiaugsis atėjusiu pavasariu.