,,Draugai mūsų gyvenime“

Kovo mėn. buvo skelbiamas  Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Šiais metais mokiniai galėjo pažiūrėti trumpus animacinius filmukus, mokančius, kaip laiku sustoti ir nepasityčioti iš kito.  Šį mėnesį pradinių klasių mokiniai užbaigė samprotavimais apie draugystę. Vaikai atliko užduotis, piešė draugystės tema, dėliojo klasės dėliones. Su mokiniais kalbėta apie gerąsias draugų savybes ir kaip būtų galima sumažinti pyktąsias savo emocijas. 5-10 klasių mokiniai ,,Mentimeter“ programėle rašė laiškus „Už ką esu dėkingas draugui“.  5 kl. mok. Kajus M. ., 8 kl. mok. Viltė V. ir Andželika M.  dalyvavo rajono ugdymo įstaigų socialinių pedagogų konkurse „ Draugai mūsų gyvenime…“. Labai svarbu turėti draugų. Draugystė padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save.