Vaizdo renginys ,,Mama vaiko akimis“

 Gegužės 2 d. ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokiniai išsakė savo mintis , ką galvoja apie savo mamytes, kas joms patinka, išskyrė, kokios yra mamos pareigos. Vaikai dėkojo už rūpestį, auklėjimą, priežiūrą, meilę, gerumą. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai mamytėms deklamavo eilėraščius,  pašoko šokį, 2 ir 4 klasių mokiniai padainavo nuotaikingą dainelę ,,Mamytei”. Daug pastangų ir meilės reikėjo įdėti, kol pagamino dovanėles ir užrašė sveikinimo atvirukus. Šį renginį mamytės galėjo pamatyti Barstyčių kaimų bendruomenės Facebook paskyroje. Tokios ypatingos dienos proga pasakyta tiek daug teisingų ir nesuvaidintų dalykų. Mama tiek mažiems, tiek dideliems yra visas pasaulis. Jos rūpestis ir meilė kasdien lydi mūsų žingsnius ir linki sėkmės.