Draugaukime su Žeme

Renginys skirtas Žemės ir Vandens dienai. Pasiruošimą koordinavo geografijos mokyt. J. Viršilienė ir biologijos mokyt. Leonas Kaubrys. Renginio vedėjos Audronė Pušinskytė (11 kl.) ir Karolina Smulkytė (10 kl.) poezijos žodžiais sveikino Žemę. Žiūrovai ekrane grožėjosi įstabiais pasaulio vaizdais. 10 ir 11 klasės mokiniai A. Pušinskytė, K. Smulkytė, E. Pocius ir M. Mikuckis pristatė projektinius darbus apie Europos, Lietuvos, gimtųjų Barstyčių žymiąsias vietas, ekologines problemas, vandens svarbą žmogaus organizmui, Baltijos ir Aralo jūros ateitį. Žiūrovams buvo užduodami klausimai apie Žemę ir vandenį. Renginys baigtas palinkėjimais žmogui bei Žemei. Mokiniai parodai iš atliekų paruošė puikių darbelių.