Ekskursija į Šiaulius

Ateina vasara, taip norisi pramogų, taip norisi kažką patirti, pamatyti, sužinoti. Birželio 8 dieną mūsų mokyklos penktokai ir šeštokai vyko į kultūrinę-pažintinę ekskursiją į Šiaulius. Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Ch. Frenkelio odos dirbtuvės. Apyrankė”, pasigamino apyrankes iš odos. Mokiniai išklausė įdomų gidės pasakojimą, apžiūrėjo vilos eksponatus. Aplankė „Katinų muziejų, sužavėjo egzotinis gyvasis kampelis, kalbančios papūgos pasisveikinimas. „Dviračių muziejuje” susipažino su dviračio atsiradimo istorija, patys išbandė greitį. Mokiniai pailsėjo prie Auksinio berniuko, fotografavosi prie Geležinės lapės. Naisiuose susipažino su baltų skulptūromis, pasimėgavo gražiu oru ir išpuoselėta aplinka.