Dešimtokų išleistuvės

  Birželio 28-ą dieną  vyko 10-os klasės mokinių atsisveikinimas su mokykla. Šiemet dešimtą klasę baigė 10 mokinių. Visus susirinkusius pasveikino l. e. p. direktorius A. Stongvilas ir įteikė Pagrindinio ugdymo  baigimo pažymėjimus. Dešimtokų pirmoji mokytoja D. Dabravalskienė prisiminimais nukėlė į pradines klases. Mokytoja atnešė  ir atidavė išsaugotus pirmuosius sąsiuvinius, kuriuose mokiniai iliustravo savo svajones, vaikiškus piešinius, padovanojo po sėkmės raktą. Dešimtokų auklėtojas D. Vainutis dėkojo mokiniams už pagalbą ruošiantis renginiams, padovanojo kiekvienam po atminimo puodelį ir šokoladą, palinkėjo sėkmės mokantis kitose mokyklose. Daug gražių žodžių mokiniai išsakė visiems juos mokiusiems mokytojams. Šventės pabaigoje visi sustojo bendrai nuotraukai.