Disleksijos pažinimo savaitė

   Spalio 6 dieną  BARSTYČIŲ pagrindinė mokykla RAUDONAVO, nes dalyvavo  „DYSLEXIA PAŽINIMO SAVAITĖ 2021“ renginiuose.  5-10 kl. mokiniai susipažino su disleksija žiūrėdami filmą „Mical“ per anglų k. pamokas. Jiems padėjo mokytoja Daiva Katkuvienė ir logopedė Loreta Petrutienė. 1-4 kl. mokiniai tarė ir rašė žodį DISLEKSIJA. Logopedė papasakojo, kad tai skaitymo sutrikimas. Toliau žaidė raidžių žaidimus ir mėgino suprasti, kaip vaikui disleksikui yra sunku jas sugaudyti ir perskaityti. Darželinukai aktyviausiai prisidėjo prie palaikymo akcijos GO REG FOR DYSLEXIA LT- apsirenk raudonai ir fotografuokis. Žaidė su raidėmis, mokėsi teisingai jas paimti, ištarti. Raudona spalva tądien  buvo palaikymo ir draugiškumo spalva skaitymo sutrikimų turintiems vaikams ir suaugusiems.