Rudens gėrybių paroda ir mugė-turgus

  Spalio 13-15 dienomis PUG vaikai ir 1-4 klasių mokiniai sukvietė visą mokyklos bendruomenę į Rudens gėrybių parodą ir mugę – turgų. Spalio 13- os dienos  rytas mokyklos vestibiulyje nušvito pačiomis gražiausiomis rudens spalvomis. Akis stebino darbelių įvairovė: didžiulis voras, linksmais veidukais akį merkė moliūgėliai, pelyčių guolis,  banginis ir dar daug kitų gražių darbelių iš vaisių ir daržovių. Spalio 15 dieną 1-4 klasių mokiniai per ilgąją pertrauką pakvietė visus į mugę-turgų. Darbščios mokinių mamytės padėjo pagaminti gardžiausių pyragų, sausainių, keksiukų. Buvo galima įsigyti bičių medaus, vaistažolių nuo kosulio, gerklės skausmo, pilvo dieglių. Pradinukai džiaugėsi, kad turguje gausiai apsilankė pirkėjų ir visas prekes išpirko. Prekyba pasisekė. Lauksim kitų metų.