Patamsio skaitymai pradinukams

   Spalio 21 d. rytą Barstyčių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai su bibliotekininkėmis Ženeta ir Dalia, skaitė knygas ir ne bet kaip, o žibintų ir prožektorių šviesoje. Renginio tikslas- sudominti vaikus netradiciniu skaitymu, skiepyti meilę knygai. Skaitančiuosius atidžiai prižiūrėjo bibliotekininkės „draugas“ veršiukas. Po to Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Barstyčių filialo bibliotekininkė Ženeta Smulkienė pateikė per vasarą skaitytų knygelių rezultatus. Už puikų skaitymą ir dalyvavimą skaitymo akcijoje „Krokodiliukų bibliolenktynės“, bibliotekininkė apdovanojo diplomais, prizais ir knygelėmis Eliją Dabravalskytę 3 kl., Kajų Jonaitį, 3 kl., Henriką Gužę 3 kl., Rugilę Petreikytę 3 kl., Radvilą Gužę 2 kl.  Netradicinis skaitymas mokiniams  suteikė daug teigiamų  emocijų ir įkvėpimo kuo daugiau skaityti.