Pilietinė iniciatyva ,,Kad neliktų nė vieno užmiršto“

   Spalio 29 dieną mokykloje vyko pilietinė iniciatyva ,,Kad neliktų nė vieno užmiršto“. Visi susirinkę į aktų salę žiūrėjo dokumentinį filmą ,,Dangus ir pekla-viskas žemėje“. Vėlinės seniau ir dabar. Po filmo aptarimo, tylos minute buvo pagerbti amžinybėn iškeliavę mokytojai ir buvę mokiniai. Iniciatyvos metu mokiniai ir mokytojai aukojo pinigus, kas kiek galėjo. Už paaukotus 98 eurus, 9 klasės mokiniai, padedami mokytojos Irenos Stongvilienės, gėlių puokštėmis papuošė mirusiųjų mokytojų, mokinių, mokyklos steigėjo J. Krapausko  kapus. Socialinės veiklos metu, dešimtokai tvarkė apleistus, neprižiūrimus kapus ir uždegė po žvakutę. 1-9 klasių mokiniai su mokytojais tvarkė mokyklos aplinką, grėbė lapus. Socialinės veiklos tikslas-skatinti mokinių solidarumą, siekti mokyklos tikslų per visuomenei naudingą veiklą.