,,Helovino naktis su šmėklomis“

  Spalio 30 d. Barstyčių pagrindinės mokyklos 5-10 kl. mokiniams vyko renginys ,,Helovino naktis su šmėklomis“. Renginio sumanytoja mokytoja Asta Andriekienė su 10 kl. mokinėmis Donata Andriekute ir Vakare Godelyte renginio dalyviams, kad laikas būtų prasmingai leidžiamas, pateikė įvairiausių užduočių. Mokiniai žaidė įvairius žaidimus, sprendė logines užduotis, dalyvavo viktorinoje, šoko ,,just dance“, žiūrėjo filmus ir aktyviai įsitraukė į visas veiklas. Trijuose kabinetuose įsikūrė ,,Šmėkliai“, ,,Adamsai“, ,,Hado karalystė“. Aktų salė, kur vyko visa veikla, buvo pavadinta ,,Pragaro vartai“. Programa užsitęsė iki pat 8.00 valandos ryto. Dalyviai į namus išsiskirstė kupini baugių, bet teigiamų emocijų. Mokiniai už išskirtinį renginį dėkingi renginio sumanytojams ir budėjusiems mokytojams.