Kovo 11-oji

  Kovo 10 dieną  mūsų mokyklos bendruomenė paminėjo Kovo 11–ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mokyklos  aktų salėje 10 klasė mokiniai, padedami istorijos mokytojos I. Stongvilienės,  tarė gražius žodžius apie Lietuvą, patriotizmą ir meilę savo šaliai, palinkėjo kiekvienuose namuose atšvęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą ir iškelti savo šalies trispalvę namuose. Visa mokyklos bendruomenė sugiedojo Lietuvos himną. Taip pat mokiniai kalbėjo apie rusų okupantų niokojamą Ukrainos šalį, išreiškė palaikymą Ukrainos žmonėms, darė plakatus, piešė piešinius, kvietė visus solidarizuotis ir susikurti ,,Laisvės apyrankę“ su Ukrainos ir Lietuvos vėliavos spalvomis, meilės ir laisvės simboliu. Visi mielai prisijungė prie globalios laisvės palaikymo iniciatyvos ir nėrė apyrankes sau ir savo artimiems žmonėms. ,,Laisvės apyrankė“ – tai ne tik laisvės simbolis. Tai vienybės už pasaulio vertybes simbolis. Susivienykime už Ukrainą ir jos laisvę mintimis!