Viktorina ,,Mano gimtinė-Lietuva“

    Kovo 18 dieną pradinukams vyko viktorina ,,Mano gimtinė – Lietuva”. Susiskirstę į mišrias komandas, sugalvoję komandai pavadinimą ir šūkį, dalyviai visas jėgas sutelkė į užduočių atlikimą. Jų buvo pačių įvairiausių: išspręsti kryžiažodį, sudėlioti Lietuvos miestus pagal abėcėlę, nupiešti piešinį, kuriame pavaizduota žinoma Barstyčių apylinkės vieta ir atspėti, ką nupiešė kitos komandos, blic turnyras, eilės tvarka sudėti himno posmus, dalyvauti estafetėje. Susumavus rezultatus, I vietą iškovojo ,,Lietuviai”- surinkę 30 taškų, II vieta atiteko ,,Raudoniesiems” – 26 taškai, III vietą užėmė ,,Lietuvaičiai” – 24 taškai. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Komandų dalyviai  aptarė, kokios naujos informacijos apie Lietuvą ir apie savo gimtąjį miestelį sužinojo dalyvaudami viktorinoje.