Viktorina ,,Klausk ir atsakyk žemaitiškai“

Balandžio 6 d.   5-10 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Klausk ir atsakyk žemaitiškai“, skirtoje Žemaičių metams paminėti. Viktoriną organizavo Skuodo r. savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Barstyčių filialo bibliotekininkė Ž. Smulkienė ir mokyklos bibliotekininkė D. Vainutienė. Mokiniai galėjo susipažinti ir apžiūrėti žemaitiškų knygų parodėlę. Vėliau skaitė eilėraščių ištraukas žemaitiškai, vertė žodžius iš bendrinės lietuvių kalbos į žemaičių tarmę ir atvirkščiai, žaidė žaidimą, kas greičiau pasakys žemaitišką žodį. Mokyklos bibliotekininkė D. Vainutienė apibendrindama renginį pasidžiaugė mokinių aktyvumu ir patarė toliau nepamiršti mūsų tėvų ir senelių taip gerbiamos žemaičių tarmės.