Koncertas ,,Tau, mamyte“

  ,,Mama – ypatingas žodis, Motinos diena – ypatinga diena, kurią pasitinkame plačiai atvėrę širdis. Mama vaikui yra visas pasaulis.“ Tokiais žodžiais gegužės 1 dieną prasidėjo koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti. Ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai bei 1 – 4 klasių  bei 5-9 klasių dainavimo būrelio mokiniai, sveikino savo mamytes pačiais gražiausiais žodžiais, skambiausiomis dainomis, išraiškingais vaidinimais, plastiškais šokiais, žemaitiškais pasibuvimais. Gausiai tą dieną  į salę susirinkusios mamytės negailėjo savo vaikams plojimų. Mokyklos administracija dėkinga auklėtojoms D. Dabravalskienei ir J. Strikaitienei už ugdomą žemaitišką žodį , mokytojoms B. Godelienei ir O. Zabitienei už skambias dainas, A. Andriekienei už nuotaikingą vaidinimą ,,Coliukė“, R. Petrikienei už sceninį vaizdelį apie kūdikystę, už eilėraščių apie mamą posmus. Mylėkime savo mamas, nes jos lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio. Koncertą vedė 10 klasės mokiniai Vakarė ir Arnoldas.