Mokinių apdovanojimai

   Gegužės 30 d. l.e.p. direktorius visus 1-10 klasių mokinius sukvietė į aktų salę, kur apdovanojo konkursų, rajono olimpiadų dalyvius, jų nugalėtojus bei juos ruošusius mokytojus. Pijų Dabravalkį, 5 kl. mok., rajoninėje matematikos olimpiadoje užėmusį 1 vietą,(mokytoja D. Vainutienė), Ugnę Brazdeikytę, 7 kl. mok., rajoninėje matematikos olimpiadoje užėmusią 1 vietą, (mokytoja D. Meškauskienė), Samantą Intaitę, 9 kl. mok., rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje užėmusią 1 vietą, (mokytoja E. Rusteikienė), Edmundą Petrutį, 9 kl. mok., rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje užėmusį 3 vietą (mokytoja D. Katkuvienė), Eliją Dabravalskytę, 3 klasės mok., konkurso ,,Olimpis- 2022 pavasario sesijos medalininkę. Direktorius taip pat priminė mokiniams saugaus eismo ir saugaus elgesio taisykles artėjančių atostogų metu, palinkėjo saugios ir šiltos vasaros.