Literatūrinė pamoka su poezijos autoriais

  Birželio 9 dieną 5 – 10 klasių mokiniai rinkosi į literatūrinę pamoką – Jolantos Strikaitienės antros poezijos knygos ,,Pavasario dienų“ ir  Skuodo Žemaičių draugijos išleistos knygos ,,No aukšta kalna veizontėis“, kurios iliustracijų ir viršelio autorius Antanas Jankauskas, pristatymą. Poetė Jolanta  papasakojo apie kūrybos pašaukimą, antrosios knygos gimimą, atsakė į klausimus, kodėl vienokios ar kitokios temos paliestos poezijos rinkinyje. Mokiniai išraiškingai skaitė eilėraščius. Menininkas Antanas – įvairiapusio talento mokytojas. Kalbėjo apie  žemaičių bei latvių autorių knygos ,,No aukšta kalna veizontėis“ iliustravimą, skaitė žemaitiškai parašytą savo poeziją. Knygų pristatymą vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Elina Rusteikienė.