Edukacinis užsiėmimas ,,Tai kas pirma-kiaušinis, višta ar visgi dinozauras?“

   Gegužės 31 d., pradinių klasių mokiniai, norėdami išsiaiškinti, kas bendro tarp kiaušinio, dinozauro ir vištos,  išsiruošė į edukacinę, pažintinę kelionę Radailiuose. Parke vaikų laukė viena už kitą įdomesnės aktyvios pramogos: 5D kinas, elektromobiliai, veidrodžių labirintas, batutai, laipynės  ir kiti išskirtiniai atrakcionai. Didžiausią nuostabą mažiesiems pramogautojams kėlė 52 realaus dydžio riaumojantys ir judantys dinozaurai. Žinias apie tolimą praeitį, vaikai praplėtė lankydamiesi edukaciniame užsiėmime „Kiaušinis, dinozauras ir višta-kas čia bendro?“. Edukacijos metu vaikai sužinojo apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus, apie archeologinį paveldą,  įdomių faktų, kurie suteikė vaikams pažinimo džiaugsmą, sąmoningumą ir kūrybingumą. Užsiėmimo metu mokiniai skaptavo kiaušinius, ieškojo dinozaurų embrionų. Darbas reikalavo kruopštumo, atsakomybės ir kūrybos.