Motinos dienos minėjimas

Gegužės 04 d. mokinių mamas, močiutes pakvietėme į tradicinę šventę ,,Pavasario duetai“, skirtą Motinos dienai. Į šventę atėjusius vestibiulyje pasitiko pradinukų neformaliojo ugdymo būrelio ,,Mažos rankelės – dideli darbeliai“ paroda. Beveik dviejų valandų koncerte pasirodė visų klasių mokiniai. Pradinukai šiltais padėkos žodžiais, savo rankų darbeliais sveikino mamytes, močiutes. Vyresnieji atsidėkojo dainomis ir šokiais. Trečioje dalyje pasirodė vyresnieji, buvę mokyklos mokiniai. Renginyje dalyvavo Skuodo rajono Neįgaliųjų draugijos nariai, vadovaujami pirmininkės Ramintos Zabitienės. Visus maloniai nuteikė jų vokalinio ansamblio ,,Krantų gėlė“ atliekamos dainos (vadovė Audronė Meškauskienė). Tarp dainų skambėjo Nijolės Jasienės savos kūrybos poezija. Kad neprailgtų koncertas, svečiai buvo vaišinami kava, arbata, saldumynais. Jaukioje aplinkoje prisiminėme šalia esančias ir anapilin iškeliavusias mamas.