Lengvosios atletikos keturkovės varžybų nugalėtojai rajone

Gegužės 8 d. Skuodo centriniame stadione įvyko rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Tarp mergaičių  I vietą iškovojo mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė Indrė Valančiūtė, Laura Paulauskaitė, Laura Alminaitė, Monika Petrauskaitė, Gintarė Alminaitė, Viktorija Ridikaitė.  Berniukai laimėjo III vietą. Jų komandą sudarė Julius Vyšniauskas, Žygimantas Bardiševičius, Aurimas Pocius, Benediktas Stanius, Algis Andriekus, Vidas Godelis. Treniruoja kūno kultūros mokytojas Donatas Vainutis. Individualioje įskaitoje tarp berniukų I vietą laimėjo Julius Vyšniauskas, surinko 255 taškus. Mergaičių komanda nugalėtoja parsivežė taurę, prizininkai apdovanoti diplomais ir medaliais.