Mokyklos mokinių prezidento rinkimai

Gegužės 7 – 18 d. mokykloje buvo skirta  mokyklos mokinių prezidento rinkimams. Rinkimų komisiją sudarė 9 klasės mokiniai: pirmininkė Edvina Alseikaitė, pavaduotoja Aistė Strikaitytė, sekretorė Diana Jakavickytė, kandidatus Į MMP prezidentus registravo Loreta Gramalytė, rinkimų agitaciją vykdė Jomantė Pušinskytė, rinkėjų sąrašus sudarė Julius Kinsgaila ir Vilius Rimgaila, rinkimų dieną dirbo Viktorija  Skiudulaitė, Matas Stanius, Tomas Milinskas, Loreta Gramalytė, Jomantė Pušinskytė Inauguracinę šventę vedė Edvina Alseikaitė ir Aistė Strikaitytė. Kandidato anketą pateikė Evelina Dorondaitė (8 kl.), Vilma Gurauskaitė (9 kl.) ir Karolina Smulkytė (10 kl.). Balsų dauguma MMP prezidente išrinkta Karolina Smulkytė.