Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 21 d. mokykloje organizuotas šventinis Kalėdų karnavalas. Tądien buvo vykdoma kultūrinė, pažintinė, meninė ir kita veikla. Priešmokyklinio ugdymo grupė – 5 klasės mokiniai rinkosi iš ryto, o 6 – 12 kl. mokiniaI pasirodė vakare. Taip sutapo, kad visi vaidino pasakas. Tik mažesnieji- tradicines, o vyresnieji – parodijuodami, išradingai, linksmai.  Į pasakų šalį pakvietė 10 kl. mokinių ir jų auklėtojos D. Meškauskienės estetiškai papuošta salė, o vienuoliktokai su auklėtoja Laima Smulkiene išradingai sutiko tradicinėje kavinėje ,,Pasaka“. Jauniesiems žiūrovamas ir jų tėveliais šventę vedė dešimtokės, MMP narės, Edvina Alseikaitė ir Vilma Gurauskaitė. Vyresnųjų grupei scenarijų rašė ir karnavalą organizavo 11 kl. mokinės, MMP narės, Karolina Smulkytė ir Irma Lenkšaitė. DJ – Kazys Kaunas, 11 kl. mokinys. Saldumynais, šakočiais, vaisiais vaišino ,,Kretingos maistas“.